Kontraflovs un Edavārdi izdod video - "Trīlas Cacas"

Kontraflovs un Edavārdi izdod video -

Lielkalibra hip-hip izpildītāju un producentu apvienība Kontraflovs nāk pie klausītājiem ar jaunu video dziesmai, kurā piedalās arī Edavārdi - Trīlas Cacas.
 Kontraflovs sastāvā ir Jauns Dāvis Strauss, Trīls Artūrs Rikmanis un Liels Ritvars Paraģis.
https://youtu.be/9UoecLu0k5Q
“Trīlas Cacas” ir singls no Kontraflovs debijas albuma “SSB”, kurš tika publicēts 14. jūlijā.
Albumā kopumā iekļauti 9 skaņdarbi, tajā kā viesmākslinieki piedalās jau minētais Edavārdi, Ozols, ansis, Pionieris un regeja izpildītājs no Trinidadas – Whadel.

“SSB” ir pilnībā neatkarīgi pašu spēkiem rakstīts, producēts, apstrādāts un izdots pilna garuma albums. Albuma fiziskās kopijas pieejamas USB datu nesējā, Kontraflovs ir pirmie mūziķi Latvijā, kuri izdevuši mūziku šajā mūsdienīgajā formātā.Atpakaļ pie singla “Trīlas Cacas” videoklipa. Trīlas Cacas ir viena kadra video, tas nav montēts. Videoklips ir stāsts par galvenā aktiera Kārļa Tola atveidotā tēla Koļas likstām naktsklubā, kad viņš cenšas atrast savu vakara otru pusīti. Anatolijs “Koļa” Dinamīts, neveiksmīgi pavedinot pirmo meiteni, pazaudē visu savu naudu, pēc tam dabū kāvienu no Edavārdiem. Galā tomēr Koļa atrod savu vakara mīlestību un visi priecīgi turpina tusēties. Trīlas Cacas videoklipā tika aicināts piedalīties jebkurš, Kontraflovs no sirds pateicas visiem, kuri bija daļa no šī piedzīvojuma.
Video galvenais režisors ir Gatis Ungurs, producente – Gunta Bāriņa, horeogrāfs - Toms Sandors ar deju studiju Spotlight Dance, kosmētika un frizūras – Make-up Mākslas studija.
Video izveidē piedalās arī daudzi citi talantīgi un prasmīgi meistari – viņu vārdus var atrast video aprakstā.
Pateicamies par atbalstu Tribaltic Latvija un Polar Monkeys.
Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

Zināmi pirmā Kalnciema kvartāla Street Food festivāla dalībnieki

Zināmi pirmā Kalnciema kvartāla Street Food festivāla dalībnieki

2. augustā no plkst. 18.00 līdz 23.00 Kalnciema kvartāla pagalmā norisināsies vēl nebijis pasākums - Street Food festivāla atklāšana, kura laikā savu skatījumu par ielu ēdienu kultūru sniegs tādi restorāni kā “Ferma”, “Valtera restorāns”, “Muusu Terase”, “Rocket Bean Roastery”, kā arī ēdienu kultūras entuziasti “Mesty Gourmet”, “Fans of Oyster”, “Rullējums” un “Bolderājas kebabs”. Par pasākuma muzikālo noskaņu rūpēsies DJ Aspirīns, teritorija būs iekārtota tā, lai apmeklētāji varētu nesteidzīgi baudīt ēdienus un dzērienus dārzā pie galdiņiem. Apmeklētājus iepriecinās arī leģendāro motorolleru Vespa spiets, ko sola sarīkot Vespa garazh.

Kalnciema kvartāls sadarbībā ar “Mesty Gourmet” ir uzsācis Latvijā vēl nebijušu pasākumu sēriju - turpmāk katru trešdienu, kamēr vien vasara mūs lutinās, Kalnciema kvartāla Street Food festivāla pasākumos būs iespēja sastapt ēdināšanas jomas interesantākos profesionāļus un entuziastus, nobaudīt lieliskas, speciāli šim pasākumam gatavotas maltītes, malkot labu vīnu, atpūsties brīvā dabā mūzikas pavadībā draugu lokā vai ar ģimeni, jo pasākumā paredzētas aktivitātes arī bērniem, kā arī brīnumainais cukurvates šovs no Party_house_riga.

Sekojot pasaules tendencēm, ilgstoši interesējoties par ēdienu kultūru, iespaidojoties no citu un pašu pieredzes stāstiem un redzētā citās zemēs, Kalnciema kvartāls un “Mesty Gourmet” vēlas aktīvāk popularizēt Street Food kultūru arī Latvijā. Kalnciema kvartāls ar savu ilggadējo pieredzi, rūpējoties par kvalitatīvas, vietējas izcelsmes pārtiku pilsētā, ir īstā vieta šāda pasākuma veiksmīgai norisei.

Street food raksturīgas divas pazīmes – ēdiens tiek gatavots “uz ielas” visu acu priekšā ēdienu busiņos, teltīs, uz grila vai citām iekārtām. Otrā –... Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

Augusta koncertprogrammu Spīķeros atklās grupa „Franco Franco”

Augusta koncertprogrammu Spīķeros atklās grupa „Franco Franco”

Trešdien, 2.augustā Spīķeru kvartālā muzicēs dziesminieks no Baltkrievijas – Andrejs Senkēvičs un grupa, savukārt vakara noslēgumā enerģijas lādiņu apmeklētājiem sagādās spilgtā indīpopa apvienība „Franco Franco”.

„Franco Franco” ir viena no aktīvākajām pašmāju indīpopa apvienībām, kuras mazalbums “Moon + Light” ieguvis mūzikas kritiķu atzinību un nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts. Šī gada sākumā “Franco Franco” ar labiem rezultātiem startējusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”, iekļūstot pusfinālā.
„Franco Franco” raksturo juteklisks un spēcīgs dziedājums, kinematogrāfisks skaņas lidojums un enerģiskas dzīvās uzstāšanās, padarot grupu par vienu no apvienībām, kas obligāti jādzird šajā vasaras koncertu sezonā.
https://www.youtube.com/watch?v=NhuJ-1nHhl0
Andrejs Senkēvičs ir indiefolk stilā muzicējošs dziesminieks no Minskas, Baltkrievijas, kurš spēlē savu oriģinālmūziku baltkrievu un krievu valodās.
#MusicFriendsRoad (mūzika, draugi, ceļš) ir viņa mūzikas tūres nosaukums, ar kuru viņš cer apceļot pasauli. Andrejs jau ir uzstājies vairākās Eiropas valstīs - Baltkrievijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Ukrainā un Vācijā. 2015. gada februārī izdevis savu debijas albumu "Мечтатели серых улиц" (Pelēko ielu sapņotāji), 2016. gada aprīlī izdevis singlu "СВЕТ" (Gaisma).

Andreja dziesmas vēsta par ceļu un attālumiem, mīlu un sirsnību, sapņiem un pārmaiņām.
Pasākums norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8.
Plkst. 19.00 uz skatuves kāps „Andrei Senkevich Band”, plkst.20.00 grupa „Franco Franco”. Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

Grupa “Indygo” ļaujas muzikālai “Krievu ruletei”

Grupa “Indygo” ļaujas muzikālai “Krievu ruletei”

Pašmāju alternatīvā roka grupa “Indygo” labprāt ļaujas dažādiem izaicinājumiem, it īpaši, ja tie ir muzikāli.
“Pirms kāda laika, braucot pāri tiltiem, gar pieminekļiem, iedomājāmies, ka vajadzētu iegriezt citu grupu dziesmu "Krievu ruleti", tikai visas dziesmu patronas būtu pilnas, tad nu no sešām izvēlētajām trāpījām sev ar šo,“ šādi grupa “Indygo” komentē apvienības “Foals” dziesmas “Inhaler” kaverversijas tapšanu.
https://www.youtube.com/watch?v=Ze-O_lHZwW8
“Inhaler” atrodama britu indie roka grupas “Foals” trešajā albumā “Holy Fire”. 2012. gadā mūzikas žurnāls NME “Inhale” atzinis par gada labāko dziesmu. Jau ziņots, ka šī gada pirmdienā, 31. jūlijā, “FOALS” sniegs brīvdabas koncertu Lietuvā, Viļņas Kalnų parką estrādē.
Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

Grupas "Dabasu Durovys" līderis Arnis Slobožaņins uzsāk soloprojektu, un piedāvā noklausīties dziesmu "Tur"

Grupas

Latgaliešu Pop/Rock grupai Dabasu Durovys šobrīd ir radošā pauze, un šo brīdi grupas solists Arnis Slobožaņins izmanto, lai realizētu savu ideju par soloprojektu, piedāvājot klausītājiem dziesmu "Tur".
Savu muzikālo sānsoli autors skaidro: "Kādreiz pienāk laiks izdarīt darbus, kas jau sen ir padomā, bet nav bijusi iespēja tiem pieķerties. Tas ir tāpat, kā sakārtot vasarnīcu, salabot trepes vai saškirot garderobi."
Muzikālie aizmetņi dziesmai "Tur" radušies pavasarī, nedēļas nogali pavadot Kārsavas novada Bozovas ciemā.
https://www.youtube.com/watch?v=6_NJ0ojQdBg
"Bija aprīļa sākums, un pirms pāris dienām kādreizējā grupas menedžere Anna Briška mani iepazīstināja ar basģitāristu Zurabi Ivanānu (Gruzija), kuru uzaicināju ciemos pie sevis. Viss notika dabiski - Zurabi spēlēja kādu no saviem basģitāras rifiem, kuru es uzķēru un radīju vārdus un melodiju. Dziesma ir par vietu, kur tā sacerēta - Latvijas pierobežas ciematu, kurā pavadīju savu bērnību, vietu kura man vienmēr būs īpaša. Domāju, ka katram no mums bērnības zemei ir īpaša, siltā nozīmē, tāpēc ticu, ka dziesma spēs uzrunāt."

Dziesma ierakstīta turpat Bozovā. Ierakstā piedalījās Arnis Slobožaņins (ģitāra, balss), Zurabi Ivanāns (basģitāra, balss, taustiņi), Deniss Smirnovs (bungas). Miksēja Armands Treilihs. Videoversiju radījis Ivars Utināns (IVO productions).
Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest