Pašmāju metāla apvienība “OGHRE” aicina uz albuma prezentāciju

Pašmāju metāla apvienība “OGHRE” aicina uz albuma prezentāciju

29. jūnijā Ģertrūdes ielas teātrī savu debijas studijas albumu "Gana" prezentēs metāla apvienība "OGHRE".
"OGHRE" debijas albums būs latviešu valodā un tā galvenās tēmas ir pārdomas par valodu, kultūru un sabiedrību kopumā. Tā ierakstu, miksēšanu un masterēšanu veicis producents Kārlis Šteinmanis "KS Records" studijā. “Gana” vizuālo noformējumu veidojis Aigars Opincāns. Albums tiks izdots jaunizveidotā alternatīvās mūzikas leibla “Grautiņa ieraksti” paspārnē.
Līdz šim no albuma publicētas trīs dziesmas: “Nulle”, “Pēdējais cēliens” un “Iļģuciema Velns”. Tās bezmaksas pieejamas grupas bandcamp profilā, kur nākamajā dienā pēc koncerta būs pieejams arī pilns albums. https://oghre.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=TSIWa28fq2E
Albuma prezentācijas koncertā 29. jūnijā Ģertrūdes ielas teātrī grupa izpildīs visu albumu pilnā garumā. Koncertu iesildīs jaunā metāla apvienība “Velns viņu zin”, kurā apvienojušies mūziķi, kas agrāk guvuši pieredzi tādās grupās kā “Lassie The Cat”, “Lie, Lie Sister” un “Pyro Trees”, kā arī elektroniskās trokšņu mūzikas mākslinieks “dubna”.

“Ģertrūdes ielas teātris” atrodas Ģertrūdes ielā 101a. Ieeja no 19:00, koncerta sākums plkst. 19:30, beigas ap plkst. 22:00.
Ieejas maksa: 3 eiro ziedojums.
Koncertā albums “Gana” būs nopērkams par īpašu prezentācijas cenu.

“OGHRE” ir piecu mūziķu kolektīvs, kas atjaunotā sastāvā spēlē smago mūziku kopš 2015. gada rudens. Grupa aizvadījusi vairākus koncertus gan Rīgā, gan ārpus tās un 2016. gadā ieguva kroga “Aptieka” balvu “Gada smagā grupa”, ar labiem rezultātiem startēja “Wacken Metal Battle”... Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

Ivetas Gailes "Putni uz stīgām" & Jacob Noiman Festival Band koncerts

Ivetas Gailes

8. jūnijā no 19.00 Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertu sniegs Iveta Gaile ar programmu "Putni uz stīgām" & Jacob Noiman Festival Band.
Džeza dziedātāja Iveta Gaile aicina iepazīties ar pavisam svaigu koncertprogrammu "Putni uz Stīgām". Šī mūzika, kas žanriski saplūdina tautas, klasisko un džeza mūziku, tapa pagājušā pavasarī, Nīderlandē, sadarbojoties ar mūziķiem, kam latviešu tautas mūzika ir pavisam sveša. Nu ir laiks šīs savdabīgās, rotaļīgi asprātīgās latviešu tautasdziesmu aranžijas atskaņot savā dzimtenē, savējiem.
Emocijām piesātinātas krāsas un virtuozi pārsteigumi klausītājiem garantēti, jo projektā piedalās Latvijas labākie klasiskās un džeza mūzikas izpildītāji: Jēkabs Nīmanis - klarnete, Andis Klučnieks - flauta, Iveta Gaile - balss, klavieres, Jānis Rubiks - bass, Harijs Gūtmanis - bungas.

Savukārt Kalnciema kvartāla publikas iemīļotais Jakob Noiman Festival Band piedāvās savas jaunākās skaniskās izpausmes un gada laikā gūto iespaidu no krāšņās skatuves pieredzes viendaļīgā rezumējumā. Sastāvs: Andis Klučnieks - flauta,Jēkabs Nīmanis - klarnete, Artūrs Bērziņš - trombons, Roberts Brants - tuba, Uģis Krišjānis - klavieres, Varis Piņķis - bungas.

Pasākuma sākums plkst.19:00. Ieeja bez maksas.

Koncertu rīko Kalnciema kvartāls ar Rīgas domes un "Lielvārdes alus" atbalstu.
Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

NABAKLAB sezonas noslēguma lielkoncerts – Baložu pilni pagalmi, PND, Zig Zag

NABAKLAB sezonas noslēguma lielkoncerts – Baložu pilni pagalmi, PND, Zig Zag

Piektdien, 2. Jūnijā, mūzikas klubā “NABAKLAB” norisināsies sezonas pēdējais koncerts, kurā varēs dzirdēt tādas muzikālās apvienības kā “Baložu pilni pagalmi”, “PND”, “Zig Zag”, kā arī DJ Dambi. Koncertprogrammas sākums plkst. 21.00, to atklās “Baložu pilni pagalmi”, kas šajā vakarā svinēs sava jaunākā albuma “Visi savējie” atvēršanas svētkus. 
“Visi savējie” ir grupas vienpadsmitais albums, to izdod izdevniecība „Naba Music”. Grupa “Baložu pilni pagalmi” ir 1994. gadā Rīgā dibināta grupa. Tās līderis, kā arī mūzikas un lielākās daļas tekstu autors ir Māris Šverns. Jauno albumu varēs iegādāties pasākuma norises vietā, internetā balozupilnipagalmi.bandcamp.com, kā arī mūzikas veikalos „Randoms” un „Upe”.

PND var pamatoti dēvēt par vienu no ievērojamākajām Latvijas pankroka grupām, kas uzstājās koncertos jau 21.gadsimta sākumā līdzās tādām grupām kā „Inokentijs Mārpls”, „Pest of a Child”, „One Voice”, „Non Skid” un citiem. Tālajā 1998. gadā pietika tikai ar ideju un vēlēšanos par spēlēšanu grupā, pārējais nāca pēc tam. Kā PND paši saka - vairs nav troksnis, bet ir mūzika! Šajā vakarā būs dzirdami muzikālās apvienības lielākie hiti, kā arī gatavojoties jaunajam albumam, sagaidāmi jauni muzikāli pārsteigumi. Līdz šim vienīgo PND albumu “Kas tas ir PND” 2008 gadā arī izdeva “Naba Music”.  
https://www.youtube.com/watch?v=zzk-8akrWxo
Grupa ZIG ZAG darbību uzsāka 1986. gadā kā jaunā viļņa un pankroka grupa. Tajā laikā tapa klasiskie hiti “Signe Melo”, “Problēmas” un “Ārprāc”. Laikam ejot, sastāvam mainoties, grupas skanējum... Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

„Franco Franco” publicē jaunu singlu, mūzikas video un izziņo vasaras koncertus

„Franco Franco” publicē jaunu singlu, mūzikas video  un izziņo vasaras koncertus

Šodien, 2. jūnijā, latviešu indīpopa grupa „Franco Franco” publicē trešo singlu un tituldziesmu “Moonlight” no grupas mazalbuma “Moon + Light”, kā arī dziesmas video. Šī un vēl citas, albumā neiekļautas kompozīcijas būs dzirdamas vasaras koncertos visā Latvijā.

“Laika iekapsulēšana un brīži, ko negribam laist vaļā, jo tie ir pārāk skaisti, - tāds ir “Moonlight” stāsts,” atklāj grupas soliste Elizabete Vētra. “Tādēļ arī dziesmas video veidots kā momentuzņēmumu kolāža ar spilgtākajiem mirkļiem no albuma tapšanas laika, kas bijis patiešām maģisks.”
Video redzami kadri no albuma ierakstu procesa “TRU Music Studio” kopā ar producentu Reini Sējānu (Instrumenti) un skaņu inženieri Gati Zaķi, unikāli aizkadri no videoklipu “By the Lake” un “Up” tapšanas, fragmenti no uzstāšanās festivālos “Fono Cēsis”, “Playground”, kā arī no albuma prezentācijas koncerta K. K. Fon Stricka villā Rīgā un radošās nometnes “Hodila Records” studijā.
https://www.youtube.com/watch?v=bkhfuYZGspo&feature=youtu.be%20
“Moonlight” ir viena no 5 kompozīcijām 2016. gada nogalē iznākušajā mazalbumā “Moon + Light”, kas nominēts balvai “Zelta mikrofons” kategorijā “Alternatīvās vai indie-pop mūzikas albums”. Dziesma “Moonlight” klausāma straumēšanas platformā Spotify, interneta veikalā iTunes un citos digitālās mūzikas izplatīšanas kanālos.

“Franco Franco” šovasar uzstāsies festivālos un koncertos visā Latvijā: 16. jūnijā Rīgā, “Pagalms”, 29. jūnijā Rīgā, Kalnciema kvartālā, 15. jūlijā Jūrmalā, Jomas ielas svētku ietvaros, 21. jūlijā festivālā “Fono Cēsis”, 28. jūlijā Liepājā, festivālā “Summer Sound”, 12. augustā Valmierā, “Tinte... Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest

OGHRE izdod jaunu dziesmu un gatavojas albuma prezentācijai

OGHRE izdod jaunu dziesmu un gatavojas albuma prezentācijai

"Iļģuciema Velns" ir jaunāka dziesma no alternatīvā metāla apvienības "OGHRE" gaidāmā albuma "Gana", kura prezentācija notiks 29. jūnijā "Ģertrūdes ielas teātrī".
"Iļguciema Velns" ir trešā dziesma no gaidāmā albuma "Gana", kas tiks izdots jūnija beigās. Astoņas minūtes garā skaņdarba iedvesmas avots ir urbānā leģenda par Rīgas mikrorajonā mītošo mistisko radību. "OGHRE" debijas albums būs latviešu valodā un tā galvenās tēmas ir pārdomas par valodu, kultūru un sabiedrību kopumā. Tā ierakstu, miksēšanu un masterēšanu veicis producents Kārlis Šteinmanis "KS Records" studijā. Līdz šim grupa publicējusi arī dziesmas ”Nulle”un “Pēdējais cēliens”, kas tāpat kā jaunākā dziesma bez maksas lejupielādējamas grupas Bandcamp profilā: https://oghre.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=TSIWa28fq2E
Albuma "Gana" prezentācija notiks 29. jūnijā "Ģertrūdes ielas teātrī". Sīkāka informācija par koncertu un tā viesiem sekos. Līdz tam "OGHRE" koncerti gaidāmi konkursā "Wacken Metal Battle" 10. jūnijā klubā "Melnā piektdiena", kā arī festivālos "Metalshow.lv" un "Pagalms".


OGHRE ir piecu mūziķu kolektīvs, kas atjaunotā sastāvā spēlē smago mūziku kopš 2015. gada rudens. Grupa aizvadījusi vairākus koncertus gan Rīgā, gan ārpus tās un 2016. gadā ieguva kroga “Aptieka” balvu “Gada smagā grupa”, kā arī kā īpašie viesi uzstājušies "Alternative.lv gada balvas" ceremonijā.
Grupas profils vietnē Facebook: https://www.facebook.com/oghreband/

Facebook Twitter Google+ Draugiem.lv Pinterest