Augusta koncertprogrammu Spīķeros atklās grupa „Franco Franco”

Augusta koncertprogrammu Spīķeros atklās grupa „Franco Franco”

Trešdien, 2.augustā Spīķeru kvartālā muzicēs dziesminieks no Baltkrievijas – Andrejs Senkēvičs un grupa, savukārt vakara noslēgumā enerģijas lādiņu apmeklētājiem sagādās spilgtā indīpopa apvienība „Franco Franco”.

„Franco Franco” ir viena no aktīvākajām pašmāju indīpopa apvienībām, kuras mazalbums “Moon + Light” ieguvis mūzikas kritiķu atzinību un nominēts “Zelta Mikrofons” balvai kā labākais alternatīvās vai indie pop mūzikas ieraksts. Šī gada sākumā “Franco Franco” ar labiem rezultātiem startējusi Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā „Supernova 2017”, iekļūstot pusfinālā.
„Franco Franco” raksturo juteklisks un spēcīgs dziedājums, kinematogrāfisks skaņas lidojums un enerģiskas dzīvās uzstāšanās, padarot grupu par vienu no apvienībām, kas obligāti jādzird šajā vasaras koncertu sezonā.

Andrejs Senkēvičs ir indiefolk stilā muzicējošs dziesminieks no Minskas, Baltkrievijas, kurš spēlē savu oriģinālmūziku baltkrievu un krievu valodās.
#MusicFriendsRoad (mūzika, draugi, ceļš) ir viņa mūzikas tūres nosaukums, ar kuru viņš cer apceļot pasauli. Andrejs jau ir uzstājies vairākās Eiropas valstīs - Baltkrievijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Ukrainā un Vācijā. 2015. gada februārī izdevis savu debijas albumu "Мечтатели серых улиц" (Pelēko ielu sapņotāji), 2016. gada aprīlī izdevis singlu "СВЕТ" (Gaisma).

Andreja dziesmas vēsta par ceļu un attālumiem, mīlu un sirsnību, sapņiem un pārmaiņām.
Pasākums norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8.
Plkst. 19.00 uz skatuves kāps „Andrei Senkevich Band”, plkst.20.00 grupa „Franco Franco”.
Ieeja bez maksas.

Komentāri

  1. path of exile orbs saka

    26.04.2018 14:24

    How do you work here ? path of exile orbs http://www.starcitizenguides.net/are-you-looking-for-a-build-of-ulab-in-poe/

  2. top mut 18 coins site saka

    06.10.2017 20:21

    Now you tell me she's not a knock-out! top mut 18 coins site https://www.madden-store.com/

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasts netiks publicēts! Obligātie lauki atzīmēti ar *